Informace o nás

Soudně znalecká činnost pro obor psychologie dospělých a pedopsychologii, syndrom zavrženého rodiče.    

 

Historie projektu

Nevíte si rady ve výchově, či máte potíže s dítětem ve výuce? Máte potíže v kontaktu s dcerou či synem? V době puberty či později, v adolescenci? Chcete rodinnou terapii či individuální vedení potíží? 

 

- máte potíže ve svém vztahu manželském či partnerském, při rozchodu či rozvodu? Chcete o tomto hovořit a poradit se?, něco změnit, či něco upravit, pochopit? Soudní znalec Vám poradí i ohledně " syndromu zavrženého rodiče" .

 

-máte osobní problémy,pracovní a jiné? Chcete se naučit potíže lépe zvládat a s lidmi snadněji vycházet?Chcete jen o svých potížích hovořit s efektem něco zlepšit? 

-chcete poznat více svou osobnost? 

 

3. Pomoc nabízí" Psychologická poradna pro děti,mládež,dospělé a rodinu Brno, Podlesí 13" - Objednávky  dle tel. domluvy na tel č.:725 941 881 či 51 55 45 033... email: vignatiovamarie@seznam.cz... pracovní doba je : po-středa  ..10-16 hodin, čtvrtek a pátek dle domluvy. Informace jsou naprosto důvěrné!

 

Poradna je funkční, je aktivní již  od r. 1990 .  Má zastupující verzi pro případ nemoci, atd.. Spolupracuje s centrem pro léčbu obětí násilí. Psycholog je PhDr. Marie Vignatiová, kvalifikace: 5 leté studium jednooborové-psychologie, doktorát,  postgraduál v oblati výchovného poradenství, 5 letý  výcvik  a, supervize v oblasti psychoanalýzy, výcvik v jiných hlubinných psychologických směrech.. 

 
Těšíme se na Vaši případnou objednávku. Platba - ceny jsou smluvní, nehradí je zdravotní pojištovna. 

Naši uživatelé